Що таке FaSiding?

З безлічі варіантів зовнішнього облицювання будинку, сайдинг - це сьогодні найпростіший і доступний спосіб зробити фасад красивим і акуратним, при мінімальних витратах часу та коштів на покупку матеріалу та його монтаж.

FaSiding (ФаСайдинг) є пластиковими панелями, зробленими під дощату обшивку. Ці панелі застосовуються для реконструкції та обшивки фасаду будь-якого виду будівлі – від літньої кухні, котеджу, садового будиночка та до багатоповерхового будинку. Панелі ПВХ FaSiding універсальні для всіх всіх регіонів України, завдяки високій міцності та стабільності аркуша сайдингу. Крім того їх легко використовувати для будь-якої архітектури будівлі, облицьовуючи фасади округлої та асиметричної форми без порушення малюнка фасаду.

Завдяки розмаїттю кольорів панелі FaSiding дозволяють зробити фасад, що вдало гармонує з будь-яким покрівельним матеріалом (бітумною черепицею, металочерепицею, сланцевою та натуральною покрівлею) та фасадними аксесуарами різних форм та кольорів.

Використовуючи різні комбінації елементів, ви можете розставити на будинку колірні акценти, зробити фасад більш незвичайним, красивим та виділити ваш будинок серед інших доглянутістю та індивідуальністю.

Міцність сайдингу

Фасадні панелі FaSiding виробляються методом сплавлення двох різних мас, отже є дві поверхні - внутрішня і зовнішня. Внутрішня поверхня сайдингу відповідає за жорсткість конструкції. Вона забезпечує безпеку форми панелі при механічних навантаженнях і незмінність рівної геометрії панелей.

Кольоростійкість

При виробництві FaSiding у матеріал, з якого виробляється продукція, додають високоякісні пігменти та модифікатори, які успішно пройшли випробування на УФ стабільність та руйнування часом. Одним із таких модифікаторів є діоксид титану, який робить панелі стійкими до ультрафіолету. Тому панелі FaSiding гарантують відсутність жовтизни або вигоряння кольору протягом 25 років! Вся гама нової палітри кольору сайдинга успішно пройшла ксенотест на кольоростійкість і стабільність до впливу ультрафіолетових променів в лабораторії провідного авторитетного виробника промислових пігментів у Німеччині Farbenwerke Wunsiedel GmbH, що підтверджено в офіційному висновку фірми.

Довговічність

Матеріал стійкий до перепаду температур у контрастні пори року – навесні та восени, внутрішньому та зовнішньому забруднення навіть хімічними засобами (фломастер, фарба), та надійно захищає теплоізоляційний шар під час інтенсивних дощів та вітрів.

Комплектуючі сайдингу FaSiding

Для швидкого та якісного монтажу сайдингу, детально продумана система фасадного облицювання FaSiding. Використовуючи аксесуари (планки, кути, стійки, профілі тощо), можна самостійно монтувати сайдинг швидко обшиваючи великі площі фасаду будинку. При цьому будинку гарантовано завершений та естетичний зовнішній вигляд, а вартість монтажу сайдингу значно заощадить ваш бюджет.

Ми завжди на зв'язку та готові допомогти

Наші співробітники проконсультують Вас і допоможуть вибрати варіант, що найбільше відповідає Вашим вимогам

Опис комплектуючих

 Планка наличник для монтажа сайдинга
Планка лиштва біла

Упаковка: 10 шт. Розмір: 3,66 м.

Планка соединительная для сайдинга
Планка сполучна

Упаковка: 10 шт. Розмір: 3,05 м.

Начальная планка для сайдинга
Планка початкова

Упаковка: 20 шт. Розмір: 3,66 м.

Наружный угол для сайдинга
Зовнішній кут

Упаковка: 5 шт. Розмір: 3,05 м.

Оконтовочная планка для сайдинга
Планка окантувальна біла

Упаковка: 10 шт. Розмір: 3,66 м.

Навесная планка для сайдинга
Навісна планка

Упаковка: 20 шт. Розмір: 3,66 м.

Финишная планка для крепления сайдинга
Планка фінішна

Упаковка: 20 шт. Розмір: 3,66 м.

Планка фаска для крепления сайдинга
Планка фаска біла

Упаковка: 5 шт. Розмір: 3,66 м.

 Внутренний угод для сайдинга
Внутрішній кут

Упаковка: 10 шт. Розмір: 3,05 м.

 Планка джей трим для сайдинга
Планка j-trim

Упаковка: 20 шт. Розмір: 3,66 м.

Околооконная планка для сайдинга
Планка навколовіконна

Упаковка: 5 шт. Розмір: 3,05 м.

Панель сайдинга
Панель Fasiding

Упаковка: 10 шт. Розмір: 3,85 м.

Переваги Сайдинг FaSiding:

1

Гарантія 25 років!

2

Унікальна та ексклюзивна кольорова гама (аналогів в Україні немає)

3

Термін експлуатації – 45-50 років

4

Стійкість до дії сонячної радіації (УФ променів) та до агресивних хімічних речовин

5

Обшивка фасаду сайдингом за короткий термін і без спеціальних навичок у монтажі

6

Відповідність екологічним вимогам та протипожежним нормам

7

Невелика вага (лист сайдингу важить всього 2 кг) та зручність при транспортуванні

8

ВАШ ГАРНИЙ ТА ДОГЛЯДЕНИЙ БУДИНОК!