Водостічна система BRYZA (БРИЗА), на сьогоднішній день, є однією з найякісніших зливних систем в Європі, її застосовують у Німеччині, Франції, Росії, Польщі, Угорщині, Чехії, Словаччині. Переваг у водостічної системи BRYZA безліч.

Матеріал з якого виготовлений водосток бризу - це якісний пластик (пвх), що відповідає всім сучасним європейським вимогам. В відрізняється від багатьох водостічних систем, водосток BRYZA не тільки міцний, але і при цьому ще понад еластичний.

Завдяки своїй еластичності, жолоб зливу бризу можна розпрямити до плоского листа, але потім набуде початкової форми. Це легко перевірити наступивши на жолоб ногами або навіть пострибавши на ньому, жолоб повернеться до початкового стану, причому на ньому не буде тріщин і вм'ятин.

Еластичність зливи дуже важлива якість, оскільки взимку в зливі, може утворюватися лід, який розширює жолоб, причому розширення може відбуватися в окремих місцях, якщо жолоб зроблений з нееластичного пластику, то його просто розриває або деформує. Зливок BRYZA (БРИЗА), надзвичайно стійкий до УФ ультрафіолетового випромінювання. За більш ніж 9 років спостережень за встановленим зливовими системами бризу, не було відзначено вигоряння, або зміни відтінку, видимого оком.

Забарвлення водостічних систем BRYZA (БРИЗА)

Забарвлення водосточної системи БРИЗА складається з найпоширеніших кольорів, причому слід зазначити, що зливка бризу повністю зроблена з однорідного кольорового пластику, без будь-яких фарбувань і напилення, що робить його колір дуже насиченим і глибоким. Гнучкість виробничого процесу дозволяє виготовити на замовлення, водостісну систему будь-якого кольору по RAL. Індивідуальний колір буде значно дорожчий за стандартні шість кольорів.

Ми завжди на зв'язку та готові допомогти

Наші співробітники проконсультують Вас і допоможуть вибрати варіант, що найбільше відповідає Вашим вимогам

Асортимент водостічних систем BRYZA (БРИЗА)

Водостічна система BRYZA (БРИЗА) представлена 4 системами: BRYZA 75, BRYZA 100, BRYZA 125 та BRYZA 150.

Image
1

Заглушка жолоба ліва

2

Кут жолоба зовнішній

3

Тримач жолоба ПВХ

4

Зливна воронка

5

Коліно

6

Гак хомута

7

Хомут труби

8

Муфта труби

9

Труба

10

Жолоб

11

Планка для кріплення

12

Тримач ринви регульований

13

Тримач жолоба вигнутий

14

Тримач жолоба прямий

15

Кут жолоба внутрішній

16

Заглушка жолоба права

17

Муфта жолоба

18

Трійник

19

Хомут

20

Ревізія

21

Перехідник

Монтаж водостічних систем BRYZA (БРИЗА)

Зливок BRYZA (БРИЗА) є "безклеєвою" системою, всі з'єднання виробляються механічним шляхом завдяки інноваційній системі затискачів. У з'єднаннях зливи застосовується дуже якісна гума, яка не тріскається на морозі і не розм'якшується на сонці. Відповідно виключені течі та розбіжності, у місцях стикування.

Замовити водостічну систему