Металосайдинг або блок-хаус

Наша компанія пропонує три види металосайдингу: "Колода", "Екобрус" та "Корабельна дошка".

0,40 - 0,45 мм

Товщина металу

365 мм

Габаритна ширина

335 мм

Монтажна ширина

0,50 - 6,0 м

Максимальна довжина

Інноваційне полімерне покриття

Захисно-декоративне покриття: поліестер Printech

Image

Металосайдинг «Колода»

Металосайдинг «Колода» - це сучасний матеріал для зовнішнього оздоблення будівель, який виготовляється з оцинкованої сталі з покриттям Printech та імітує будівництво будинку з дерев'яних колод. Ці унікальні панелі відрізняються від інших тим, що імітують оциліндровану натуральну колоду, надаючи заміському будинку природний вигляд дерев'яного зрубу.

Габаритні розміри «Колода»: повна ширина 365 мм, корисна 335 мм.

Металосайдинг "Колода" виготовляється довжиною від 0.5 м.пог. до 6 м.пог.

Image

Покриття Printech (Принтек)

- це інноваційне покриття стали завтовшки 35 мкм на основі поліестеру. Полімерне покриття наноситься методом офсетного друку за принципом комбінації 4 основних кольорів. Це дозволяє отримати чіткий та стійкий малюнок з різноманітними природними відтінками.

Металосайдинг «Корабельна дошка»

Виготовляється з оцинкованої сталі з покриттям Printech імітує зовнішній вигляд дерев'яного корпусу корабля. Блок-хаус відмінно підходить як для внутрішнього оздоблення будівлі, так і як фасад для вашого будинку. Зважаючи на підвищені термостійкі та вогнетривкі характеристики, металослайдинг активно використовується при будівництві об'єктів з підвищеними вимогами до пожежної безпеки.

Габаритні розміри "Корабельна дошка": повна ширина 200 мм, корисна 170 мм.

Металосайдинг "Корабельна дошка" виготовляється довжиною від 0.5 м.пог до 6 м.пог., кількість панелей одного розміру кратна - 5шт.

Металосайдинг «Екобрус»

 

Габаритні розміри "Екобрус": повна ширина 340 мм, корисна 325 мм.

Металосайдинг "Екобрус" виготовляється довжиною від 0.5 м.пог. до 6 м.пог.

Що краще? Дерево, пластик чи метал?

Якщо ви стоїте перед вибором, який матеріал вибрати – дерево, метал чи пластик, ми допоможемо вам визначитися. Також, звичайно, ми безкоштовно проконсультуємо Вас по телефону.

Кожен з них має свої переваги та недоліки. Залежно від матеріалу, з якого виготовлена ​​панель Блок-Хауса, будуть різнитися способи монтажу та додаткових робіт, необхідних при його укладанні. Отже, перевагою вінілового та металевого сайдингу є легкість. Завдяки цій якості не створюються зайві навантаження на фундамент та несучі конструкції будинку, усувається потреба у додатковому зміцненні. Такий Блок – Хаус підходить як для оздоблення фасаду нової будівлі, так і для реконструкції старих будівель. За вартістю дерев'яний Блок - Хаус найдорожчий, далі йде металевий та вініловий.

Але вартість матеріалу при купівлі не завжди є показником економії Ваших коштів. У чому головна перевага вінілового сайдингу перед іншою обробкою? У відносно низькій вартості. Але зважте, що у вінілового сайдингу стандартний метраж панелей. І його цінове достоїнство сходить нанівець, коли панелі по довжині не збігаються з довжиною стіни, і їх доводиться нарощувати, потрібні спеціальні стикувальні елементи, щоб краї панелей не з'єднувалися в нахлест. Від цього нерідко трапляється перевитрата матеріалів, особливо під час будівництва приміщень нестандартних розмірів.

Image

Інша справа – металевий металосайдинг.

Випускається практично будь-якого розміру. Так, він дорожчий, але довжина панелі металосайдингу варіюється від 0,5 до 6 м, тобто. панелі виготовляються під конкретне замовлення, що дозволяє максимально скоротити відходи.

Ми завжди на зв'язку та готові допомогти

Наші співробітники проконсультують Вас і допоможуть вибрати варіант, що найбільше відповідає Вашим вимогам