Компанія «Світ ВІКОН» успішно працює на будівельному ринку України понад 15 років і за цей час встигла себе зарекомендувати як відповідальний виробник і надійний постачальник. Наша мета – повна відповідність Вашим очікуванням.

Історія активного розвитку компанії починається у 2004 році, з заснування у м. Корсунь-Шевченківський Черкаської обл. цехи з виробництва металопластикових конструкцій. Всього через рік (2005 р.), підприємство, відкрило філію в обласному центрі та розпочало активну експансію на ринок області.

Разом з амбіціями розширювалися і асортимент виробленої нами продукції, а також спектр послуг, що надаються підприємством.

Розвинена виробнича база, а також налагоджені відносини з провідними постачальниками ринку, дозволили компанії застосовувати комплексний підхід до реалізації проектів практично будь-якої складності, забезпечуючи їх усіма необхідними ресурсами.

Поступово високу якість виробленої нами продукції та реалізації проектно-монтажних робіт здобули і міжнародне визнання. Так, у 2007 році «Світ ВІКОН» розпочав співпрацю з британською компанією «Gallaher» (тодішнім власником Черкаської тютюнової фабрики), відомою серед іншого та рівнем вимог до своїх підрядників. Наші продукти та фахівці з честю витримали це випробування, а площа скління виконана підприємством понад 1000 кв.м.

Нинішня географія філій компанії охоплює всю Черкаську, та два районні центри Київської області. «Світ ВІКОН» самостійно здійснює: прокат металочерепиці та профнастилу, згинання металу, виготовлення металопластикових вікон, розсувних систем та металевих дверей.

Також ми пропонуємо великий асортимент супутніх будівельних матеріалів: водостічні системи, сайдинг, софіт, гідробар'єр, паробар'єр, супердифузійні мембрани, шурупи, інше.

Ми гарантуємо Вам високу якість продукції, ціну виробника та гнучку систему знижок.

Ми гарантуємо Вам високу якість продукції, ціну виробника та гнучку систему знижок

0
співробітників
0
задоволених клієнтів
0
офісів

10

років
на ринку

Вся наша продукція контролюється на всіх етапах виробництва, це підтверджується сертифікатами відповідності.

Image

Ми завжди на зв'язку Безкоштовна консультація

Ми відкриті для взаємовигідної співпраці з новими партнерами та пропонуємо:

Вигідні умови

Індивідуальний підхід до кожного клієнта та партнера

Гарантія якості

Професійне виконання монтажних робіт відповідно до норм

Дотримання термінів

Чітке попадання в обумовлені терміни незалежно від обсягу